Перейти до контенту

JOY yoga studio

Йога - це ціла філософія життя, яка прийшла до нас із Стародавньої Індії, і має на меті самовдосконалення людини на фізичному та духовному рівнях. Класична Йога, яку практикують в Індії, звичайно ж наділена певною релігійністю. Але Західний світ, в силу своєї практичності, перейняв для себе Йогу виключно як систему методів та практик роботи з тілом і свідомістю, мінімізуючи релігійні аспекти. Тому сьогодні Йога розповсюджена серед мільйонів людей різних національностей та релігій. Адже багаторічний досвід спостережень за йогами та особистих практик переконав людство у дієвості такого направлення. Люди, які постійно практикують Йогу, мають здорове тіло та спокійний розум. 

В нашій студії ми пропонуємо лише певний аспект Йоги, а саме розвиток тіла за допомогою Хатха-Йоги та Флай-Йоги. Як в нас кажуть: "В здоровому тілі - здоровий дух".

На наших заняттях під релаксуючу музику під керівництвом досвідчених тренерів Ви маєте змогу за допомогою різних вправ розвинути гнучкість та силу свого тіла, за допомогою свідомого глибокого дихання збагатити клітини свого мозку - все це сприяє урівноваженню вашого настрою, зміцненню здоров'я, гармонізації Вашої особистості.

На заняттях з Хатха-Йоги ми працюємо на підлозі на килимках для йоги. На заняттях з Флай-Йоги ми працюємо з використанням спеціального гамака. Кожна з практик по-своєму цікава. Тож запрошуємо доторкнутися до світу Йоги.

Детальнішу інформацію шукайте на сторінці у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.