В п’ятницю 9 жовтня о 19:00 та в суботу 10 жовтня о 10:00 відбудеться презентація надзвичайного виду йоги для дітей та дорослих під назвою “Флай-йога” (fly-yoga).

Дитяча Fly-йога (від 4х років) – це чудовий спосіб розвинути та розтягнути м’язи у дітей, зняти напругу, за допомогою спеціального гамака.

З психологічної точки зору, гамак допомагає дитині краще пізнати своє тіло та його можливості, допомагає вивільнити агресію та зняти тривожність. Антигравітаційна йога – це до того ж весело. Позитивні емоції в поєднанні з фізичним навантаженням гармонізують внутрішній психологічний стан дитини.

Тривалість одного заняття 45-50 хв.

Розминка – Розтяжка – Асани – Релаксація

Кожне заняття супроводжується історією або казкою спеціально підібраною під дитину і відповідно до її індивідуальної потреби (визначається напередодні у бесіді з батьками та дитиною). Діти з першого разу закохуються у гамак.

Fly-йога ідеально підходить для дітей з гіперактивністю та порушеннями емоційної сфери.

Fly-йога для дорослих сприяє омолодженню організму за рахунок підсилення кровообігу. Виконувати перевернуті асани в гамаці можуть навіть люди похилого віку. Це є чудовим «тренуванням» для судин. Застояна кров розходиться по організму, підживлюючи клітини, які давно не отримували корисних речовин та кисню.

Секрет швидкого схуднення за допомогою fly-йоги ховається у покращенні роботи ендокринної системи. Підсилення кровообігу активізує роботу щитовидної, підшлункової та інших залоз. Все це призводить до більш активного обміну речовин і, як наслідок – схуднення.

Заняття проводить досвідчений тренер з fly-йоги, психолог – Катерина Журавська.

Вартість індивідуального заняття 100 грн.гамак йога деттская йога фла

флай-йога

Поділитися в соц. мережах

Share to LiveJournal