Перейти до контенту

Профорієнтація

профПРОФОРІЄНТАЦІЯ - це комплекс діагностичних і консультаційних заходів, спрямованих на виявлення інтересів, здібностей, особистісних особливостей людини, з метою вибору напрямку її подальшої освіти та працевлаштування, в якому вона буде максимально успішною.

В нашому Центрі проводиться профорієнтація старшокласників за європейською методикою Магелано Університет.

Тестовий пакет «Magellano Університет» - це визнана в Європі професійно адаптована і сертифікована в Україні методика , яка допомагає старшокласникам визначитися із вибором вищої освіти.

ТЕСТУВАННЯ ДОПОМОЖЕ:

~ виявити схильності і здібності старшокласника до різних видів діяльності;

~ визначити професійну сферу, в якій майбутній студент зможе максимально реалізувати свої здібності,

~ мотивувати старшокласника самостійно зробити вибір освіти, таким чином, самостійно зробити своє,

~ розробити стратегію підготовки до вступу до ВНЗ на підставі результатів тестування;

~ досягти взаєморозуміння між батьками і старшокласником щодо його подальшої освіти.

ПЕРЕВАГИ ТЕСТУ

1) Тест ««Magellano Університет» визнаний в Європі та сертифікований в Україні.  certificate1

2) Тест дає максимально повну картину психологічних характеристик, що впливають на успіх у професійній діяльності, а саме: професійні та культурні інтереси, здібності старшокласника, навчальна мотивація, вибір навчальних стратегій і методів, здатність до вирішення проблем.

3) Тест професійно адаптований для українських старшокласників - в 2012 році групою дипломованих психологів тест був адаптований на вибірці українських старшокласників, що говорить про його надійність і валідності.

4) Тест доступний українською та російською мовами.

5) Тест можна пройти на будь-якому комп'ютері з доступом до Інтернету.

ЯК ПРОЙТИ ТЕСТУВАННЯ

1. Придбати код доступу для проходження Інтернет-тестування у представника «Magellano Університет» *.

2. Пройти тестування на будь-якому комп'ютері з доступом до Інтернету. Для цього Вам знадобиться півтори години.

3. Отримати консультацію з урахуванням результатів тестування у консультанта «MagellanoУніверситет»**. Це дасть змогу правильно зрозуміти результати тестування, та психологічно підтримати у прийнятті життєво важливого рішення. Бажано присутність батьків.

Вартість тестування + консультація у нашому Центрі становить 300 грн. 

* Представник «Magellano Університет» - це психологічний центр або психолог, який має право поширювати коди доступу для проходження тестування і організовувати профорієнтаційне консультування.

** Консультант «Magellano Університет» - це практичний психолог-профорієнтатор, який пройшов спеціальну підготовку по роботі з методикою. Наш консультант - Наталія Гайворон. Список сертифікованих консультантів можна переглянути на сторінці порталу ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

ПРО ТЕСТОВИЙ ПАКЕТ

~Тестовий пакет «Magellano Університет» був розроблений європейською компанією Giunti O.S. Organizzazioni Speciali спільно з університетом міста Падуя в Італії .

~Тест є важливим інструментом для мотивованого вибору вищої освіти, оскільки забезпечує всебічний психологічний аналіз інтересів, нахилів та здібностей учасника, його відношення і мотивацію до навчання, та аналіз інших факторів, що впливають на успіх в професійній діяльності.

~Старшокласник і його батьки отримують додаткову психологічну інформацію, яка суттєво допомагає в прийнятті остаточного рішення щодо майбутньої освіти.

ТЕХНОЛОГІЯ

1. Старшокласник за допомогою придбаного коду доступу, який він отримує на свою особисту електронну пошту, входить в програму Інтернет-тестування. Тестування займає півтори години.

2.Програма пропонує вибрати зі списку можливих напрямків освіти ту, яка найбільш цікава для старшокласника. Потім, він відповідає на питання 5-ти окремих тестових блоків, для визначення різних психологічних характеристик.

3. Після проходження тесту, відповіді аналізуються комп'ютерною програмою, яка гарантує точну і швидку обробку даних. Адміністратор тестування формує звіт та передає його старшокласнику на конфіденційній основі.

РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТУВАННЯ - це індивідуальний психологічний профіль старшокласника. У профілі представлена оцінка та інтерпретація результатів по кожному тесту в графічній формі з розгорнутими коментарями.

В профілі розкриваються здібності дитини, спрямованість, інтереси і мотивація в отриманні вищої освіти. У резюме профілю аналізується, який напрям навчання запропонувати учневі: підтримати його вибір або порекомендувати інший напрямок для подальшого навчання, а також дається перелік напрямів вищої освіти і вимоги до кожного з них, таким чином досягти найбільшої ефективності та задоволення від майбутньої професії; можливо перше, життєво важливе рішення; як за здібностями, так і за особистісним характеристикам.