Перейти до контенту

Курси для сімейних пар

Азбука сімейного щастяКурси для сімейних пар

Створити щасливу сім’ю, де кожному відведена своя роль та своє місце, де кожен почуває себе цінним – це талант та кропітка праця. Байдуже, чи ви тільки збираєтесь одружитись, чи прожили разом багато років, вам необхідно розуміти, як працює цей «організм» - сім’я.

З давніх-давен та понині чоловік та жінка прагнуть пройти разом крізь все життя. На цій дорозі їм трапляється багато перешкод. Раніше традиція регламентувала практично кожен момент у стосунках чоловіка та жінки. У сучасному ж житті кожна пара сама визначає собі традицію та стиль спілкування. Або не визначає. Бо, нажаль, більшість сучасних українських сімей розпадаються. Дуже складно збудувати надійний фундамент навмання.

Кожна пара стикається із необхідністю пристосовуватись один до одного, по-новому розподіляти фінанси, побут, шукати шляхи розв’язання проблем, домовлятись, відкривати нові радості спілкування. А головне питання – як зберегти кохання.

Пропонуємо вашій увазі тренінговий курс, що направлений на гармонізацію стосунків у парі. За допомогою різних психологічних технік ми допоможемо розібратись в собі та зрозуміти партнера. Ми поговоримо про сімейний устрій, бюджет та традиції, про секрети збереження та розвитку Любові, як основи для щасливого сімейного життя.

Курс складається з 4х зустрічей, тривалістю по 4 години. В групу запрошуються 4-5 пар.

пара