12 липня в Ірпені за ініціативи Центру розвитку та дозвілля “Життя прекрасне” відбувся надзвичайно цікавий Майстер-клас з аргентинського танго з назвою “Пізнай себе через ТАНГО” від хореографа з Чикаго Ріка Деніела.
Наталія Гайворон ділиться враженнями:
Не можливо передати словами пережиті емоції. Ідучи з чоловіком на танцювальний майстер-клас, ми готувалися до роботи з тілом, але це була робота, в першу чергу, з душею.
За допомогою несподіваних технік Рік вчив нас спочатку відчути та зрозуміти себе, потім довіритись партнеру і тільки тоді рухатись в унісон з неймовірно чуттєваю музикою.
Немає серії завчених рухів – є рух за кожним імпульсом партнера, якому ти довіряєш. Учасниці майстер-класу зтикнулися з реальною проблемою довіри – все хотілось взяти в свої руки і керувати процесом в танці. Напевно, це особливість нашого менталітету, яка заважає багатьом парам бути по-справжньому щасливими.
Але філософія танго полягає саме в тому, що жінка довіряє чоловіку себе, а чоловік, усвідомлюючи свою відповідальність, розкриває всю внутрішню та зовнішню красу своєї обраниці. Легко сказати, але важко зробити.
Як психолог рекомендую цей Майстер-Клас всім парам – як можливість розвинути ваші стосунки у напрямку взаєморозуміння та гармонії. Та всім, хто в пошуці, – як можливість пізнати і розкрити себе. А як танцівниця рекомендую цей майсте-клас всім хореографам – як можливість усвідомити всю глибину танцю, яку часто гублять в погоні за технікою.”
Якщо ви зацікавились, дзвоніть нам і ми запросимо Вас на наступний подібний захід. 

097-39-39-463

Фото 3
Фото 9
Фото 32
Фото 4
Фото 6
Фото 26
Фото 27
Фото 28

Поділитися в соц. мережах

Share to LiveJournal