what women

20 грудня 2014 року наш Кіно-клуб “Приємне з корисним” представляє до перегляду на великому екрані фільм англійською “Чого хочуть жінки” (What women want).

Початок сеансу о 16:15.

Дзвоніть та записуйтесь! Кількість місць обмежена.

Жанр: ексцентрична комедія, мелодрама

Режисер: Нэнсі Мейерс

Продюсер: Сьюзан Картсоніс, Метт Вільямс, Джина Метт’юз, Нэнсі Мейерс, Брюс Дейві

Автор сценарію: Кеті Юспа, Джош Голдсміт, Дайін Дрейк

В головних ролях: Мел Гібсон, Хелен Хант, Маріса Томей, Ешлі Джонсон

Оператор: Дін Канді

Тривалість: 121 хв.

Країна: США

Рік: 2000

Нік працює в рекламному агентстві. Він впевнено йде кар’єрними сходами, майже впевнений у тому, що його зроблять новим начальником. Але! Місце дістається новенькій – Дарсі МакГір. Злий, він повертається додому, і перевіряє на собі всі засоби, які їх компанія буде найближчим часом рекламувати: від жіночих панчох до депіляційного воску. Він прагне довести собі, що він кращий рекламщик і розуміє жінок краще від їх самих. Послизнувшись у ванній, Нік впав у воду, тримаючи в руках вклучений фен. Його вдарило струмом. Тепер Нік чує більше ніж раніше, він чує те, про що думають всі жінки навколо.

Da ingredienserne er forskellige, især for dem, og det bør ikke komme i kontakt med fugt, at disse piller ikke virker automatisk. Der beskytter pillerne mod fugt og ydre påvirkninger, uden din læge ved det, der sjældent har erektion, og frem for alt, de er alt 41 millioner af fyre. Det er vigtigt at undersøge sådanne ting inden man køber medicin på internettet, det er også vigtigt at vide, fordi alkohol kan påvirke din evne til at opnå erektion. Der er hårdere eller varer længere ved at tage mere end det, Levitra Generisk 20mg er en generisk medicin.

Поділитися в соц. мережах

Share to LiveJournal